הצטרפו לפרוייקט כל מה שטוב ותוך 90 יום העסק שלך ימריא לגבהים חדשים

הסבר על אתר כל מה שטוב

אתר כל מה שטוב מרכז בתוכו שפע של טיפים מעשיים וקלים ליישום מיידי, כתבות, וראיונות עם מומחים בתחומים שונים בחיים: הצלחה בקריירה, פיתוח עסקים, הצלחה עסקית, בריאות, כסף וכל מה שיעזור לכם לחיות חיים טובים יותר, בריאים יותר, מלאי סיפוק ומשמעות. באתר האינטרנט כל מה שטוב תוכלו ליהנות מתוכן איכותי, הדרכות והרצאות אונליין שיקדמו אתכם צעד אחד קדימה. הירשמו למועדון החברים כל מה שטוב ותתחילו ליהנות מתכנים מעניינים, כתבות מומחים, פודקאסט וטיפים לחיים טובים יותר והדרכים לשיפור ולהתמודדות בכל תחומי החיים. בנוסף תקבלו הטבות מיוחדות…

איך בעלי עסקים ומנהלי ארגונים יכולים להצטרף?

בעלי עסקים ומנהלי ארגונים יכולים להצטרף לאחת מתוכניות הפרימיום שלנו שכוללות ליווי עסקי ושיווקי ותהליכי אימון, ייעוץ ופיתוח עסקי.

איך הצטרפות לתוכנית תעזור לעסק שלך?

הצטרפות לתוכנית השנתית תספק לך:
1. יתרון לא הוגן על המתחרים שלך.
2. תמתג את בעל העסק כמומחה בתחומו.
3. תיתן לך מעטפת שיווקית ופרסומית רחבה ומקיפה יותר. 
4. תפתח לך הזדמנויות עסקיות גדולות יותר. 
5. תקבל תוכנית פעולה להשגת המטרות העסקיות שלך. 
6. הזדמנות לפיתוח אישי ועסקי וקידום מהיר יותר להצלחה בעסקים. 
7. אפשרות לשיווק 360 משולב אונליין ואופליין כך שתוכל להשיג חשיפה מירבית בכל כלי המדיה הקיימים (למצטרפים לחבילות הפרימיום). 
 

למי זה מתאים?

בעלי עסקים שמוכרים שירות או מוצר יוצא מן הכלל, התוכנית מתאימה לבעלי עסק מבוסס שירות: יועצים, בעלי מרפאות שיניים, מרפאות מומחים, סוכנויות תיירות ונופש, אדריכלים ומעצבי פנים.יועצי נדל”ן, משרדי עריכת דין, מרצים ומנחי סדנאות, מאמני כושר, יועצי תזונה, בעלי מרפאות לרפואה משלימה. 

עסקים המוכרים מוצרים המעוניינים בפיתוח העסק, הגדלת מספר הלקוחות ופרסום ושיווק מקומי. אנו מבצעים התאמה לכל עסק ובונים תוכנית שיווק וקידום ייחודית לבעל העסק. 

רוצים לבדוק את התאמתכם לתוכנית השיווק והקידום שלנו? מלאו את השאלון הקצר והירשמו לפגישת אונליין בה תגלו איך נוכל להגדיל את החשיפה לעסק, להגדיל את מספר הלקוחות ולעזור לכם למכור יותר מוצרים ושירותים כך שתוכלו לבנות עסק מצליח ומשגשג

איך עוד התוכנית הזו תעזור לך?

  1. פרסום סרטוני וידאו בערוץ יוטיוב פעיל מאוד 
  2. הפקת סרטוני וידאו בשיטת המומחים .
  3. אירוח בתור מומחה בתוכנית פודקאסט. 
  4. שיווק לקהלי היעד שלך באופן ממוקד וחכם יותר . 
  5. כלים שיווקיים חכמים להטמעה וקידום בתהליכי השיווק שלך להשגת תוצאות טובות יותר. 
  6. בונוסים מפתיעים ל-10 המצטרפים החדשים החודש. 
  7. תוכנית שיווק ופרסום יצירתית שתזניק את העסק שלך לשלב הבא.

חוות דעת של לקוחות עסקיים

נגישות