כל מה שטוב בשבילך הצעות והטבות מיוחדות קופונים וימי מכירה מיוחדים

כל מה שטוב

כתבות, טיפים והמלצות על כל מה שטוב בשבילך בחיים

לימוד אנגלית ושפות נוספות

איך ללמוד אנגלית או כל שפה אחרת בדרך יצירתית ואפקטיבית? 10 טיפים שיעזרו לכם לכבוש את היעד

לימוד שפה חדשה יכולה לתרום לקידום המקצועי שלך להעשיר את עולמך הפנימי, תעזור לך להכיר אנשים במדינות אחרות, לתקשר בקלות בטיול בחו”ל או סתם מתוך תחביב ללמוד שפה נוספת. אספנו לכם עשרה טיפים שיעזרו לכם ללמוד שפה זרה נוספת. 

טיפ מספר 1- התחייבו לעצמכם ובנו שיגרה יומית וזמן קבוע ללימוד שפה לאורך היום. חמש עד עשר דקות ביום בתרגול או לימוד מילים חדשות באנגלית בספרדית או בכל צבע שתבחרו בכל שפה שתבחרו. זמן קבוע יוצר הרגל ללמוד ולהתקדם. בחמש דקות ביום ניתן ליצור התחייבות ממשית ומשמעת עצמית שבהדרגה יהפכו ליותר מחמש דקות והלימוד יהיה פורה יותר. חשוב רק להתחיל היום… רק 5 דקות.

 

טיפ מספר 2 – שימו לכם תזכורת בנייד שלכם לשעה קבועה במהלך היום שבו אתם משלבים את לימוד השפה שבחרתם. תתחילו לתרגל בשעה קבועה וזה יצור הרגל חיובי ללימוד שפה ולהטמעת שיגרה של לימוד שפה חדשה. 

 

טיפ מספר 3 – השתמשו בשפה בכל הזדמנות. למשל, אני התחייבתי ללמוד חמש מילים חדשות באנגלית בכל יום למשך חמישה ימים בשבוע. כך אני לומד 25 מילים בשבוע, 100 מילים חדשות באנגלית בחודש ובשנה 1200 מילים חדשות באנגלית. 1200 מילים שהוספתי לאוצר המילים שלי שימו לב לכך שאני התחייבתי לעצמי והשינוי הקטן הזה מצטבר והולך הוא בסוף או בסוף השנה אני מגדיל את אוצר המילים שלי באנגלית ל- 1200 מילים חדשות.  בכל יום אני חוזר על המילים שלמדתי אתמול ולומד חמש מילים חדשות. אני משתדל להשתמש בהם במהלך היום איך אני עושה את זה? זה כבר בטיפ הבא.

טיפ מספר 4 – הרכיבו משפטים קצרים מהמילים החדשות שלמדתם והשתמשו בהן במהלך היום. זה יכול להיות בשיחה עם הילדים או עם בן או בת הזוג או אפילו בדיבור מול מראה אפשר לשפר את ההגייה ואת שטף הדיבור. אל תפחדו לטעות פשוט השתמשו במילים ונסו להרכיב משפטים מצחיקים וקצרים שיעזרו לכם לזכור את המילים שלמדתם.

 

טיפ מספר 5 – האזינו לפודקאסט באנגלית או בשפה שבחרתם ללמוד בחרו בנושא המעניין אתכם והזינו באופן יומיומי. שימו לב למילים שאתם מזהים בתחילה אולי תתקשו להבין הכל אך אל תתייאשו המשיכו באופן עקבי להאזין לפודקאסט קצר במהלך הנסיעה ברכב או במהלך ריצה. הכוונה היא להפוך את זה לחלק משיגרת היום שלכם.  כאשר אתם מאזינים אתם סופגים את השפה ברמה שמיעתית, לומדים להכיר ביטויים חדשים ולומדים לבטא נכון יותר מילים מסובכות, ארוכות או מילים קשות להיגוי לדוברי שפה שניה.

 

טיפ מספר 6 – צפו בסרט בשפה שבחרתם או אפילו בקטע קצר מתוך סרט אך עשו זאת ברמה מודעת מתוך רצון לדבר בשפה וללמוד נכון יותר וטוב יותר. איך לעשות זאת בפועל? בפעם הראשונה צפו בקטע קצר יחד עם כתוביות, לאחר מכן צפו בקטע פעם נוספת הפעם ללא כתוביות ונסו לזהות כמה שיותר מילים וביטויים מתוך הקטע ובפעם השלישית צפו בקטע תוך כדי שאתם מנסים לחזור אחרי המשפטים זה יעזור לכם לבטא נכון יותר מילים וביטויים באנגלית ולדבר ולהרכיב משפטים באופן שוטף יותר.

 

טיפ מספר 7 – חקו את הדובר – בשיטה זו אתם לומדים באמצעות חיקוי אתם מנסים להקשיב ולהגות תוך כדי שמיעה את המשפטים ששמעתם בקטע מתוך הסרט שבחרתם. מומלץ להקשיב לקטע בפעם ראשונה ולעצור ולנסות לומר את המשפט בעצמכם לחזור שוב פעם השניה על המשפט תוך כדי צפייה וכך לחזור ולשפר את היכולת לדבר באופן שוטף ומתוך ביטחון עצמי.

 

טיפ מספר 8 – שיעורים פרטיים – מורה פרטי יכול לחזק באופן משמעותי את היכולת לדבר, לכתוב ולקרוא באנגלית או בשפה שבחרתם. לאחר כמה שיעורים עם מורה טוב תוכלו לראות את ההתקדמות שלכם ואת האופן שבו אתם מדברים ומתקשרים בשפה בצורה קלה יותר. אפשר להתחיל ללמוד אונליין עם מורה פרטי או בשיעור פיזי אחד על אחד או בשיעור קבוצתי. חשוב שזו תהיה קבוצה קטנה והומוגנית, כך כולם יתקדמו באותו קצב ויחושו ביטחון לדבר, לטעות ולהביע את עצמם בחופשיות. 

טיפ מספר 9 – הירשמו לקורסים אונליין ישנם המון קורסים מצויינים לרמות שונות שבהן אפשר לשוחח עם מורה פרטי ולשפר את רמת האנגלית שלכם או כל שפה אחרת שאתם רוצים ללמוד עשו זאת בצורה עקבית וכך תוכלו לראות התקדמות ושיפור בדיבור, בכתיבה וקריאה. 

טיפ מספר 10 – חפשו ערוצי יוטיוב ללימוד אנגלית, ספרדית או כל שפה שתרצו. ישנם ערוצים מעולים שיכולים לעזור לכם לשפר את השפה, להעשיר את אוצר המילים שלכם ולבנות את היכולת לדבר בביטחון ובצורה שוטפת. זה בחינם ומומלץ להתחיל בזה ולהתקדם משם. 

 

אני מקווה שהטיפים יעזרו לכם לשפר את רמת האנגלית שלכם או בכל שפה שבחרתם ללמוד. למידע נוסף  המלצות על קורסים או מורים פרטיים ללימוד שפות מלאו את הפרטים ותוכלו לקבל המלצות והטבות.

המון בהצלחה. 

צוות אתר כל מה שטוב

 

לומדים אנגלית או כל שפה אחרת לקידום מקצועי

הרצאות וסדנאות – נבחרת המרצים

ייעוץ ואימון אישי

אימון עסקי

קידום, שיווק ופיתוח עסקי

כל מה שטוב בקהילה – פעילויות חברתיות

הפודקאסט – כל מה שטוב 

בעל עסק, הצטרף לפרוייקט כל מה שטוב

כל מה שטוב ברשתות החברתיות

טיפים, כתבות, וראיונות עם מומחים בתחומים שונים בחיים: הצלחה בקריירה, פיתוח עסקים, הצלחה עסקית, בריאות, כסף וכל מה שיעזור לכם לחיות חיים טובים יותר, בריאים יותר, מלאי סיפוק ומשמעות. היכנסו לאתר האינטרנט כל מה שטוב ותתחילו ליהנות מתכנים מעניינים שיקדמו אתכם צעד אחד קדימה. הירשמו למועדון החברים כל מה שטוב ותתחילו ליהנות מתכנים מעניינים, כתבות מומחים, פודקאסט וטיפים לחיים טובים יותר והדרכים לשיפור ולהתמודדות בכל תחומי החיים.

כל הזכויות שמורות לאתר כל מה שטוב 2017

נגישות