כל מה שטוב בשבילך הצעות והטבות מיוחדות קופונים וימי מכירה מיוחדים

כל מה שטוב

כתבות, טיפים והמלצות על כל מה שטוב בשבילך בחיים

איך למצוא עבודה חדשה ומתגמלת? 13 טיפים למציאת עבודה חדשה

רוצים למצוא עבודה אך לא מצליחים? נלחצים מראיונות עבודה? בכתבה הזו תמצאו המון דרכים יצירתיות למציאת עבודה ולהצלחה בראיונות. מציאת עבודה יכולה להיות קשה ומאתגרת ואם כבר הזמינו אתכם לראיון עבודה ולא הכנתם את עצמכם כראוי זה יכול להיות מאוד מתסכל. אך אל דאגה, הכנתי עבורכם 13 טיפים מעשיים ויצירתיים למציאת עבודה ולהגדלת הסיכוי שלכם להיבחר על פני שאר המועמדים. טיפים פשוטים וקלים ליישום מיידי שיעניקו לכם יתרון לא הוגן מול המתחרים שלכם ויגרמו למעסיקים להילחם עליכם. 

טיפ מספר 1 – שפרו את קורות החיים שלכם כיתבו בשפה שיווקית ותועלתית.  התייעצו עם מומחים ואם יש צורך בנו קובץ חדש ועדכני.

טיפ מספר 2 עדכנו את פרופיל הלינקדאין שלכם: הוסיפו פרטים על ניסיונכם, ההתמחות שלכם, קורסים שסיימתם וכל מידע שיכול ללמד ולהראות עוד את מומחיותכם. בנוסף מומלץ להצטרף לקבוצות מקצועיות בלינקדאין ולהיות פעיל בהן: לענות על שאלות של  אנשים אחרים, לשאול שאלות ולתקשר עם אנשים אחרים במטרה למצוא את המשרה הבאה שלכם. לגבי לינקדאין יש לי סדנה מיוחדת מאוד מעשית שמפרטת את כל היכולות והשימושים שניתן לעשות עם הכלי המדהים הזה שנקרא לינקדאין… על היתרונות ועוד המון סודות בכתבה הבאה על עולם הגיוס ברשת החברתית – המקצועית הגדולה בעולם. 

טיפ מספר 3 תיק עבודות – בנו תיק עבודות והציגו אותו בלינקדאין, בפרופיל הפייסבוק שלכם, באתר האינטרנט או הבלוג האישי (אם יש לכם) ובכל מקום שבו ניתן להציג ולשווק את עצמכם. התייחסו לעצמכם ברצינות כאל עסק לכל דבר.

טיפ מספר 4 המלצות חמות – השיגו המלצות חמות וחוות דעת חיוביות ממקומות עבודה קודמים ולקוחות שביצעתם עבורם עבודות ושהיו מרוצים מביצועיכם. חוות דעת חיוביות הן כלי מאוד חשוב ומכריע להראות מומחיות והוכחה חברתית שאנשים אחרים מאשרים את מה שאתם מציגים בראיון העבודה או בפגישה העסקית שלכם.

טיפ מספר 5 התנדבו – עשו משהו למען הקהילה שלכם, היו מעורבים. בחרו לכם נושא או מטרה שקרובים לליבכם וקדמו את הנושא באמצעות סיוע מקצועי ותמיכה לאנשים, ארגונים ועמותות שזקוקים לכך. לאחר מכן הוסיפו זאת לקורות החיים שלכם וציינו זאת במהלך ראיון העבודה שלכם. מעסיקים שמים לב לכך ומעדיפים אנשים שתורמים לקהילה.

טיפ מספר 6 – התכוננו לראיון עבודה כמו לפגישה עסקית שימו לב לאיך שאתם נראים והתאימו את עצמכם לסוג העבודה שאליה אתם ניגשים. לתפקיד ניהול התאימו את הלבוש לקוד הלבוש בחברה או בתחום שלכם, הקפידו על מראה נקי, לא מוקפד מדי אך גם לא רשלני. פשוט שדרו הצלחה! אל תתבשמו יותר מדי ואל תגיעו מזיעים ומדיפים ריח רע. תחשבו על הסביבה שלכם… לאנשים נעים לעבוד עם אנשים נעימים. הקפידו על התאמת הצבעים והבגדים יום לפני ראיון העבודה, בגדים מגוהצים, נקיים ומדיפים ריח טוב, נעליים מצוחצחות ותיק עבודה שמותאם לסוג העבודה שאליה אתם שואפים ( לא ג’יימס בונד). שעון יד מומלץ, לנשים אני ממליץ על איפור עדין ולא מוגזם. פשוט בגדים ייצוגיים שמכבדים אותך ואת המקצוע.

טיפ מספר 7 – הצגה עצמית בראיון עבודה – איך לעשות זאת? אתם מוכרחים ללמוד איך להציג את עצמכם? עשו זאת בדרך מעניינת יותר ומושכת יותר. דברו בתועלות והציגו דוגמאות לאיך שעזרתם במקומות עבודה אחרים… איך הגדלתם את המכירות תוך 90 יום,  איך הבאתם עוד לקוחות ממקומות לא צפויים, איך הצלחתם לשכנע לקוח חשוב לא לעזוב לאחר שכולם התייאשו ממנו…. תעברו על הקריירה שלכם, מיצאו את הסיפורים שמתאימים לסוג המשרה שאתם רוצים להשיג ותחשבו מה יגרום להם לבחור דווקא בי? חשוב שהסיפורים יהיו אמיתיים ואתם באמת הגיבור המרכזי בסיפור. רק היה חשוב לי להדגיש.

טיפ מספר 8 בצעו תחקיר מקיף על החברה שאליה הוזמנתם להתראיין. היכנסו לאתר האינטרנט של החברה, לדף linkedin והפייסבוק וחפשו שם מידע שיכול לעזור לכם ולהבליט אתכם משאר המתחרים. תגיעו מוכנים, תכירו את המנכ”ל, המנהלים, העובדים בחברה או במחלקה, השומר בכניסה ( סתם… לא חייבים אך כדאי לומר שלום מתוך נימוס ולדלות מידע גם ממנו. אתם תופתעו לגלות כמה מידע יש לשומרים בכניסה למשרדים של החברות הגדולות). תהיו מצוידים בנתונים רלוונטיים שקשורים לתפקידכם, תכירו היטב את הגדרת התפקיד אליה אתם מתראיינים ותמיד הציגו את הערך המוסף שלכם.

טיפ מספר 9 שפת גוף – שימו לב לשפת הגוף שלכם, בטח כבר שמעתם ששפת הגוף והתקשורת הלא מילולית משפיעה באופן ניכר על סיכויי ההצלחה שלכם. מה משפיע על שפת הגוף שלכם? איך משפרים את שפת הגוף מצד אחד ומזהים את שפת הגוף מצד אילו הן שני יכולות שניתן לפתח לאורך זמן באמצעות אימון ותרגול. אנחנו נתמקד בכתבה זו על הצד של המתראיין, הצד שלך. כדי לשפר באופן מהיר את שפת הגוף שלך מומלץ לבנות ולתרגל סימולציות שונות של ראיון עבודה. הסימולציות ומשחקי התפקידים ישפרו את האופן שבו אתם מציגים את עצמכם ויגדילו את סיכוייכם להיבחר לתפקיד. תוכלו לעשות זאת לבד או עם חבר או בן /בת הזוג. בנוסף אם תירצו תוכלו להירשם לסדנת שיווק עצמי אונליין בזום בה תוכלו להתנסות במשחקי תפקידים, וסימולציות של ראיונות עבודה, תוכלו לקבל הקלטה של הפגישות ולראות את ההבדלים לפני ואחרי סדנת השיווק העצמי המיוחדת שאנו משיקים בהטבה מיוחדת לחברי מועדון כל מה שטוב. פשוט נרשמים, לומדים, מתרגלים ומשווקים את עצמכם סדנת שיווק עצמי מיוחדת. בנוסף אנו עובדים על שיפור שפת הגוף, סימולציות מיוחדות של ראיון עבודה ותרגילים נוספים ולומדים מה לומר ומה לא לומר. מומלץ!

איך למצוא עבודה חדשה ומתגמלת 12 טיפים להצלחה

רוצים למצוא עבודה חדשה, מתגמלת ובעלת משמעות? תתחילו לפעול בדרכים יצירתיות, הציגו עבודות, שווקו את עצמכם בדרך יוצאת דופן כך שיזכרו אתכם.

רוצה לקבל עזרה? רוצה ליצור לעצמך יתרון תחרותי מנצח? הירשם לסדנת שיווק עצמי שתעניק לך ביטחון גדול יותר ביכולותיך, תקבל כלים מעשיים ותרגילים שיביאו אותך לרמה הבאה שלך

טיפ מספר 10 ביטחון ודימוי עצמי – אחד מהגורמים לכישלון או הצלחה בכל תחומי החיים וגם בנושא מציאת עבודה הוא דימוי וביטחון עצמי.  שדרו ביטחון עצמי ויכולת לבצע את התפקיד על הצד הטוב ביותר. המראיין חייב לראות ולהרגיש שאתם האדם האדם המתאים ביותר לתפקיד בחברה ולרצות לגייס אתכם. גם שפת הגוף: האופן שבו אתם הולכים, מדברים ומציגים את עצמכם, משפיעה  על רמת הביטחון העצמי שלכם. תנשמו עמוק, תרגלו מדיטציה קצרה, חברו משפט שמתאר איך אתם מאמינים בעצמכם, מדוע מגיע לכם להצליח ואיך הרווחתם זאת בזכות ולא בחסד. תעשו הכל כדי לבנות את הדימוי ותחושת הערך העצמי שלכם. אל תסתכלו על האינסטגרם של אחרים הכל מזויף שם, אין לאף אחד חיים מושלמים! תבנו את חייכם! זהו נושא שהוא מאוד חשוב לי ואני מתעסק בו באופן יומיומי ועליו עוד אכתוב וארחיב בהמשך.   

טיפ מספר 11 תוצאות – הראו תוצאות שהשגתם. במקום לדבר, הציגו תוצאות: מידע ויזואלי שיעזור למראיינים לבחור דווקא בך בקורס שיווק עצמי למחפשי עבודה אנו מרחיבים יותר לעומק על הנושא: טיפים ממוקדים יותר, תרגילים לאימון שיהפכו אתכם למומחים בשיווק עצמכם.

טיפ מספר 12 הכי חשוב עשו את שיעורי הבית שלכם תגיעו מוקדם ואל תאחרו שדרו הצלחה וביטחון עצמי גבוה שאתם האדם הכי מתאים לתפקיד.

 עוד טיפ נוסף ויקר ערך טיפ מספר 13 – נטוורקינג בנו את רשת הקשרים שלכם.  לאורך הקריירה הכירו אנשים ובקשו הפניות לאנשים אחרים עזרו להם ובקשו עזרה בהפנייה לעבודה חדשה תהיו מתעניינים ולאו דווקא מעניינים תחפשו תמיד דרכים לעזור לאחרים וכאשר תצטרכו עזרה אנשים ישמחו לעזור לכם ולהושיט לכם יד לעזרה. 
לסיכום, בעולם תחרותי אנחנו חייבים להביא את התועלות שלנו לידי ביטוי ולדעת לנצל הזדמנויות ולהשתמש בכלים דיגיטליים אך גם לא לשכוח לפתח את היכולות החברתיות שיביאו אתכם למשרה הנחשקת הבאה שלכם. אני מקווה שהכתבה הזו תביא לכם יותר חברים, יותר ביטחון עצמי ופשוט יותר הצלחה. שתפו את הכתבה !
ליאור טל 
ליאור טל

ליאור טל

מאמן עסקי, מרצה ומנחה סדנאות מוטיבציה ויצירתיות בחיים ובעסקים. מקדם עסקים וארגונים לשיפור ביצועים והגדלת מכירות ורווחים.

הרצאות וסדנאות – נבחרת המרצים

ייעוץ ואימון אישי

אימון עסקי

קידום, שיווק ופיתוח עסקי

כל מה שטוב בקהילה – פעילויות חברתיות

הפודקאסט – כל מה שטוב 

בעל עסק, הצטרף לפרוייקט כל מה שטוב

כל מה שטוב ברשתות החברתיות

טיפים, כתבות, וראיונות עם מומחים בתחומים שונים בחיים: הצלחה בקריירה, פיתוח עסקים, הצלחה עסקית, בריאות, כסף וכל מה שיעזור לכם לחיות חיים טובים יותר, בריאים יותר, מלאי סיפוק ומשמעות. היכנסו לאתר האינטרנט כל מה שטוב ותתחילו ליהנות מתכנים מעניינים שיקדמו אתכם צעד אחד קדימה. הירשמו למועדון החברים כל מה שטוב ותתחילו ליהנות מתכנים מעניינים, כתבות מומחים, פודקאסט וטיפים לחיים טובים יותר והדרכים לשיפור ולהתמודדות בכל תחומי החיים.

כל הזכויות שמורות לאתר כל מה שטוב 2017

נגישות