כל מה שטוב בשבילך הצעות והטבות מיוחדות קופונים וימי מכירה מיוחדים

כל מה שטוב

כתבות, טיפים והמלצות על כל מה שטוב בשבילך בחיים

איך צמחים תורמים לבריאות ולעיצוב הבית?

הידעתם, צמחים בבית או במשרד משפיעים לטובה על בריאותכם. בכתבה כאן הבאנו  7 תועלות חשובות להימצאות צמחים בתוך בתים ומשרדים. מעבר ליתרונות הבריאותיים שבהכנסת צמחים לתוך הבית, צמחים הן פריט עיצובי שתורם לנראות ומוסיפים מרקם טבעי בעיצוב הכללי של הבית או המשרד. מחפשים רעיונות, טיפים לעיצוב הבית והשראה?  המשיכו לקרוא ולקבל השראה. 

ישנם יתרונות רבים להחזיק צמחים בבית. הנה כמה:

1. איכות אוויר משופרת: לצמחים מסוימים יש את היכולת לטהר את האוויר על ידי סילוק רעלים ומזהמים מזיקים. הם יכולים לעזור לשפר את איכות האוויר בבית שלך, שיכולות להיות לה מספר יתרונות בריאותיים.

2. לחות מוגברת: צמחים רבים משחררים אדי מים לאוויר בתהליך הנקרא טרנספירציה. זה יכול לעזור להגביר את הלחות בבית שלך, מה שיכול להיות מועיל במיוחד במהלך חודשי החורף היבשים.

3. הפחתת מתח: מחקרים הראו שהימצאות בקרבת צמחים יכולה לעזור להפחית מתח וחרדה. הם יכולים גם לעזור לקדם תחושות של רגיעה ורווחה.

4. ערך אסתטי: צמחים יכולים להוסיף מגע של טבע ויופי לבית שלך. ניתן להשתמש בהם כדי לקשט ולהאיר את החלל, מה שגורם לו להרגיש מזמין ונוח יותר.

5. שיפור המיקוד והפרודוקטיביות: כמה מחקרים מצאו שהימצאות בקרבת צמחים יכולה לעזור לשפר את המיקוד והפרודוקטיביות. ייתכן שהסיבה לכך היא ההשפעות המרגיעות ומשחררות המתח של צמחים.

6. הפחתת רעש: צמחים מסוימים, כגון במבוק או עשבים גבוהים אחרים, יכולים לעזור לקלוט קול ולהפחית את רמות הרעש בחלל.

7. תחושת רווחה מוגברת: קיום צמחים בבית יכול להגביר את תחושת הרווחה והחיבור לטבע. זה יכול להיות מועיל במיוחד עבור אלה שחיים בסביבות עירוניות שבהן הגישה לטבע עשויה להיות מוגבלת יותר.

7 תועלות בשילוב צמחים בבית או במשרד

כיצד הכנסת צמחים לבית משפיעה על הורדת המתח והחרדה?

ישנן עדויות המצביעות על כך שלצמחים יכולה להיות השפעה חיובית על מתח וחרדה. אחת הדרכים שבהן צמחים עשויים לעזור להפחית את הלחץ היא באמצעות יכולתם לשפר את איכות האוויר על ידי שחרור חמצן וספיגת פחמן דו חמצני. זה יכול להוביל לשיפור באיכות האוויר בתוך הבית, אשר יכול להיות בעל השפעה מרגיעה על הנפש. בנוסף, פעולת הטיפול בצמח, כגון השקיה וטיפלו, יכולה להיות פעילות מרגיעה וטיפולית. מחקרים הראו גם שלהימצאות בקרבת צמחים יכולה להיות השפעה חיובית על קצב הלב ולחץ הדם, שניהם יכולים להיות אינדיקטורים ללחץ. לבסוף, הסתכלות או הימצאות בנוכחות צמחים הוכחה כבעלת השפעה מרגיעה ומרגיעה על הנפש.

מעוניינים לקבל טיפים, הטבות, קופונים ומבצעים מיוחדים ממגוון חנויות ונותני שירותים בתחום עיצוב הבית? מלאו את הפרטים ותיהנו מהטבות מיוחדות לחברי מועדון כל מה שטוב

מחקרים שנערכו על ההשפעה החיובית של צמחים על הבריאות

נערכו מחקרים רבים על הקשר בין צמחים למתח. הנה כמה דוגמאות:

מחקר שפורסם בכתב העת Journal of Physiological Anthropology מצא כי בילוי בחדר מלא בצמחים הפחית את הלחץ ושיפר את הרווחה הכללית של סטודנטים.

סקירה שפורסמה בכתב העת Journal of Environmental Psychology מצאה שלאינטראקציה עם הטבע, כולל צמחים, יכולה להיות השפעה חיובית על מתח, חרדה ודיכאון.

מחקר שפורסם ב-Journal of Alternative and Complementary Medicine מצא כי חולים בבית חולים שהיו להם נוף לטבע, כולל צמחים, היו בעלי רמות נמוכות יותר של מתח ודיווחו שהם מרגישים חיוביים יותר ופחות חרדים.

מחקר שפורסם בכתב העת Journal of Environmental Psychology מצא שעובדי משרד שהיו להם צמחים בסביבת העבודה שלהם דיווחו על רמות נמוכות יותר של מתח ורמות גבוהות יותר של שביעות רצון מהעבודה שלהם.

אלו הן רק כמה דוגמאות מהמחקרים הרבים שנערכו על הקשר בין צמחים למתח. בסך הכל, העדויות מצביעות על כך שלצמחים יכולה להיות השפעה חיובית על מתח ורווחה.

מעוניינים לקבל טיפים, הטבות, קופונים ומבצעים מיוחדים ממגוון חנויות ונותני שירותים בתחום עיצוב הבית? מלאו את הפרטים ותיהנו מהטבות מיוחדות לחברי מועדון כל מה שטוב

אתר כל מה שטוב מרכז בתוכו שפע של טיפים מעשיים וקלים ליישום מיידי, כתבות, וראיונות עם מומחים בתחומים שונים בחיים: הצלחה בקריירה, פיתוח עסקים, הצלחה עסקית, בריאות, כסף וכל מה שיעזור לכם לחיות חיים טובים יותר, בריאים יותר, מלאי סיפוק ומשמעות. היכנסו לאתר האינטרנט כל מה שטוב ותתחילו ליהנות מתכנים מעניינים שיקדמו אתכם צעד אחד קדימה. הירשמו למועדון החברים כל מה שטוב ותתחילו ליהנות מתכנים מעניינים, כתבות מומחים, פודקאסט וטיפים לחיים טובים יותר והדרכים לשיפור ולהתמודדות בכל תחומי החיים.

 

בנוסף תקבלו הטבות מיוחדות, הזדמנות וזכות ראשונית להיכנס לקבוצות קנייה בהנחות מפתיעות רק לחברים הירשמו ושתפו.

 

כל מה שטוב

הרצאות וסדנאות – נבחרת המרצים

ייעוץ ואימון אישי

אימון עסקי

קידום, שיווק ופיתוח עסקי

כל מה שטוב בקהילה – פעילויות חברתיות

הפודקאסט – כל מה שטוב 

בעל עסק, הצטרף לפרוייקט כל מה שטוב

כל מה שטוב ברשתות החברתיות

טיפים, כתבות, וראיונות עם מומחים בתחומים שונים בחיים: הצלחה בקריירה, פיתוח עסקים, הצלחה עסקית, בריאות, כסף וכל מה שיעזור לכם לחיות חיים טובים יותר, בריאים יותר, מלאי סיפוק ומשמעות. היכנסו לאתר האינטרנט כל מה שטוב ותתחילו ליהנות מתכנים מעניינים שיקדמו אתכם צעד אחד קדימה. הירשמו למועדון החברים כל מה שטוב ותתחילו ליהנות מתכנים מעניינים, כתבות מומחים, פודקאסט וטיפים לחיים טובים יותר והדרכים לשיפור ולהתמודדות בכל תחומי החיים.

כל הזכויות שמורות לאתר כל מה שטוב 2017

נגישות